شرایط گارانتی ضمانتنامه داتیس امرتات و سایر برند ها نظیر اپل

ضمانتنامه (1) یکساله و (18) هجده ماهه داتیس امرتات

خلاصه ضمانتنامه داتیس امرتات

داتیس امرتات در برابر کلیه عملکرد اشتباه و خرابی های خود به خود دستگاه هایی که عرضه نموده به مدت یکسال تا هجده ماه مسئول ضمانتنامه صادره بوده و در قبال این خرابی ها دستگاه های را تعمیر و یا تعویض می نماید، مدت زمان پذیرش دستگاه و آماده سازی آن بین یکساعت تا 72 ساعت می باشد، اما در حالت های فورس ماژور و " تعویض "  و یا کمبود قطعات این زمان تا 60 روز* نیز می تواند به طول بکشد، بر اساس آخرین بخشنامه معاون محترم اول ریاست جمهوری مورخ 21/1/1397 و بخشنامه 18/03/1397 ریاست سازمان توسعه تجارت فرآیند واردات تلفن همراه با محدودیت های شدید همراه شده است، لذا با توجه به بخشنامه های فوق امکان ارائه خدمات "تعویض" دستگاه با محدودیت واردات مواجه شده است و ممکن است طی ماه های اردیبهشت  الی تیر ماه 1397  دستگاه ها با مدتی بیش از 14 روز زمان برای تعویض مواجه گردند، داتیس امرتات تمامی تلاش خود را نموده است از زمان مصوبه 18/03/1397 زمان تحویل گوشی ها را تا 15 روز کاهش دهد، اما این روند نیازمند زمان بیشتری می باشد.

پیشنهاد می کنیم پیش از استفاده از دستگاه قوانین جامع ما در خصوص ضمانتنامه را که در پایین این جمله آمده با دقت مطالعه فرمائید.

 

شرایط و ضوابط کامل ضمانتنامه شرکت داتیس امرتات

تنها برای محصولات با برند اپل الفون یونکتو سگوی و سایر برندها شرکت داتیس امرتات

به محض استفاده از گوشی آیفون، آی پد،آی پاد، یا اپل تی وی(Apple TV) و دیگر محصولات شما قبول می کنید که به تمام شروط و موارد ضمانتنامه داتیس امرتات به شکلی که در ادامه آمده است، مقید هستید. پیش از مطالعه تمام شرایط از دستگاه استفاده نکنید و اگر شرایط مورد قبول شما نیستند از استفاده آن خودداری نمایید و محصول یا دستگاه را در زمان معین ذکر شده در سند و سایت داتیس امرتات یا سایر تولید کنندگان اصلی محصول(می توانید در این قسمت بخوانید www.emertatco.com) به یکی از مراکز قانونی و رسمی خرید و فروش داتیس امرتات و یا نمایندگی مجاز که محصول را از آن خریداری نموده اید، برگردانید.

قوانین مصرف کننده مربوط به ضمانتنامه:

با توجه به این ضمانتنامه شما دارای حقوق مشخصی هستید که در کشور های مختلف متفاوت است(حتی کشور به کشور یا منطقه به منطقه فرق دارد). همچنین شرکت اپل و داتیس امرتات با توجه به قوانین مصوب ، حقوق دیگری که شامل حال شما می شود را محدود، مستثنی و متوقف نمی کند. از جمله آنهایی که ممکن است در قراردادها بصورت یک شکل و هماهنگ نباشد. برای اطلاعات از این حقوق شما بهتر است به قوانین مربوط به کشور محل اقامت خود بجز ایران که در این مطلب درج شده است مراجعه نمایید.

محدودیتهای ضمانتنامه تابع قوانین محدوده زندگی مصرف کننده:

با توجه به قوانین مجاز گسترده، این ضمانتنامه و ضوابط تعیین شده در آن ، بطور انحصاری بجای گارانتی های دیگر، شرایط و ضوابط آنها، چه بصورت شفاهی و چه کتبی، بصورت ضمانت صریح یا ضمنی و مقرراتی تنظیم شده است. اما در حال حاضر چون اینگونه ضمانتنامه ها سلب نمی شوند، شرکت داتیس امرتات بازه زمانی آنها و شرایطشان را به ضمانتنامه صریح در چارچوب این شرکت محدود می سازد و تغییر می دهد، و در این چارچوب خدمات مربوط به تعمیرات و تعویض در توضیحات بعدی آمده است. برخی کشورها هیچ محدودیتی را در مورد اینکه مدت ضمانت ضمنی (یا شرایط آن) چقدر است قائل نیستند. بنابراین محدودیتهایی که در بالا ذکر شد ممکن است شامل حال شما قرار نگیرد.

این ضمانتنامه چه مواردی را پوشش می دهد؟

شرکت داتیس امرتات اینترنشنال، که مرکز اصلی آن در "خیابان ملاصدرا" شهر تهران ، در استان تهران ایران قرار دارد. تمام محصولات سخت افزاری با لوگو و برند اپل، الفون، ناین بات، یونکتو ، سگوی از قبیل ؛ آیفون، آی پد، آی پاد و یا اپل تی وی و نیز لوازم جانبی مربوط به این برند را که در بسته بندی اصلی (تولید شده خود شرکت اپل یا سایر تولید کنندگان مادر) در مقابل هرگونه نقص فنی و مشکل فنی و کارکرد ، در صورتیکه به شکل صحیح طبق دستورالعمل های قید شده توسط داتیس امرتات استفاده شده باشد به مدت 1 سال یا 18 ماه از تاریخ دقیق و اصلی خرید محصول تا پایان زمان قید شده (مدت زمان گارانتی) ضمانت می کند. دستورالعملهای منتشر شده داتیس امرتات ، مواردی را شامل می شوند، اما محدود به اطلاعات موجود در مشخصات فنی ، دفترچه راهنمای کاربر و خدمات ارتباطی نیستند.

چه مواردی شامل گارانتی نمی شوند؟

این ضمانتنامه در مورد دستگاهها و سخت افزاری و نرم افزاری که کارت ضمانتنامه معتبر داتیس امرتات را نداشته باشند صدق نمی کند. حتی اگر توسط اپل یا سایر تولید کنندگان بسته بندی و به فروش برسند. تولید کنندگان، تامین کنندگان یا فروشندگان غیر از داتیس امرتات ، ممکن است ضمانتنامه های مخصوص خود را برایتان فراهم کنند و به شما ارئه دهند.برای اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگیرید.

نرم افزارها توزیع شده توسط شرکت اپل (تحت iOS ) یا گوگل (تحت آندروید) ، با لوگو و برند اپل یا گوگل یا بدون آن شامل حال این ضمانتنامه نمی شود.لطفاً به قرارداد مجوز جهت اطلاع از جزییات حقوق خود و نحوه استفاده از آن مراجعه نمایید. شرکت داتیس امرتات اینکه عملکرد محصولات اپل یا سایر محصولات وارداتی را بدون خطا و بی وقفه انجام گیرد را تضمین نمی کند. داتیس امرتات مسئولیتی را در قبال خسارات ناشی از عدم پیروی از دستورالعمل های مربوط به طرز استفاده صحیح از محصولات را بر عهده نمی گیرد.

ضمانتنامه در این موارد اعمال نمی شود: (الف) در مورد قطعات مصرفی مانند باتری یا پوشش های محافظتی که طوری طراحی شده اند که در طول زمان تقلیل پیدا می کنند، مگر اینکه این عیب به علت نقص فنی ناشی از جنس بد یا ایراد در ساخت صورت بگیرد. (ب) آسیبهای ظاهری مثل خط و خش ، فرورفتگی و شکستگی پلاستیک در قطعات.مگر اینکه این مورد ناشی از جنس بد یا ایراد در ساخت دستگاه باشد. (ج)در مورد خرابیهایی که ناشی از اتصالات اینترنتی و مجازی صورت گیرد یا محصولاتی که دارای شاخصه معین از اپل یا سایر تولیدکنندگان نباشند.(مشخصات محصولات اپل در سایت www.apple.com در دسترس می باشد و برای هرقسمت و قطعه در تمام فروشگاهها هم موجود می باشد). (د) در مورد آسیبهایی که به علت ضربه ،استفاده بیش از حد و نادرست، بد بکاربردن محصول ، آتش سوزی ، تماس با مایعات خطرناک ، زمین لرزه و دیگر علتهای بیرونی باشد. (ه) در مورد خرابیهایی که ناشی از استفاده و عملکرد محصولات خارج از حیطه تعیین شده د ردستورالعملها باشد. (و) مواردی که از خدمات ناشی شوند، مانند به روزرسانی و ارتقا دستگاه که توسط هر فردی یا مرکز خدمات رسانی که نماینده قانونی اپل یا سایر برند های وارداتی (DASP) . (ز) در مورد محصولی از اپل که اطلاعات و تغییراتی خارج از تعهدات موجود در اپل در آنها صورت گرفته تا عملکرد و ظرفیت آن افزایش یابد. (ح)عیوب ایجاد شده بر اساس عمر بالای دستگاه که بطور طبیعی صورت گرفته باشد. مثل ساییدگی و ترک خورگی و ...(ط) اگر شماره سریال دستگاه از روی آن پاک شده باشد یا از بین رفته باشد. (ی) اگر اطلاعاتی که از طرف منابع رسمی و قانونی مربوطه دریافت شود که دستگاه دزدیده شده و یا شما قادر نیستید کد فعالسازی را غیرفعال کنید، یا سایر اقدامات امنیتی که جهت جلوگیری ا زدسترسی غیر مجاز به دستگاه باشد و شما به هر طریقی نتوانید اثبات کنید که کاربر مجاز و قانونی این دستگاه هستید.(بگور مثال ارائه سندی مبنی بر خرید توسط شما)

مسئولیتهایی که بر عهده شماست:

بهتر است شما بطور متناوب یک بک آپ(پشتیبانی)حاوی اطلاعات موجود در حافظه محصول بگیرید تا از اطلاعات محافظت کنید یا از عملکرد و اشتباهات احتمالی پیشگیری نمایید. قبل از دریافت خدمات مربوط به ضمانتنامه ، شرکت داتیس امرتات یا نمایندگی های آن ممکن است نیاز به ارائه مدرک با جزییات و اثبات آنها داشته باشند.به سوالاتی که جهت تشخیص موارد مورد نظر طرح شده اند پاسخ دهید. دستورالعملها را به منظور استفاده از گارانتی دنبال کنید. پیش از ارسال محصول خود جهت دریافت خدمات مربوط به گارانتی، یک بک آپ از محتویات درون حافظه و قسمتهای دیگر محصول را جداگانه در اختیار داشته باشید. تمام اطلاعات شخصی خود را که می خواهید داشته باشید از روی دستگاه پاک کنید و تمام پسوردهای امنیتی را غیرفعال سازید.

در طول ارائه خدمات مربوط به گارانتی ، محتویات ذخیره شده درقسمت رسانه گوشی شما پاک و برخی اصلاح خواهند شد. داتیس امرتات و نمایندگی های آن هیچگونه مسئولیتی در قبال از بین رفتن برنامه های نرم افزاری، دیتاها یا دیگر اطلاعات موجود در ذخیره دستگاه و رسانه و دیگر قسمتهای آن ، نخواهد داشت. خدمات پس از فروش داتیس امرتات ، تعویض قطعه یا دستگاه شما به محض تشخیص تایید خرید اصلی و تاریخ آن صورت می پذیرد و یا تعویض می شود.

با توجه به بروزرسانی قابل اجرا روی دستگاه ،شرکت ممکن است آخرین نسخه نرم افزاری را به عنوان بخشی از خدمات گارانتی جهت جلوگیری از بازگشت به حالت قبلی برایتان نصب نماید .اپلیلیکیشنهای مجازی و اینترنتی نصب شده روی دستگاه ممکن به علت به روزرسانی نرم افزارها با محصول سازگاری و همخوانی نداشته باشد واجرا نشود.پس شما موظفید تمام برنامه ها، دیتاها و اطلاعات را مجدداً نصب و راه اندازی نمایید.

توجه:محصول را باز نکنید. اینکار ممکن است به دستگاه آسیب برساند و دیگر شامل گارانتی نخواهد شد.تنها شرکت داتیس امرتات و نمایندگان و یا ارائه دهندگان خدمات مجاز (DASP) باید روی دستگاه شما کار کنند.

اگر خدمات گارانتی ضعیف باشد، شرکت داتیس امرتات چه خواهد کرد؟

اگر در طول زمان گارانتی شما شکایتی از شرکت یا نماینده مربوط ثبت نمایید،شرکت با انتخاب خود موارد زیر را انجام خواهد داد:

1.بطوری که قطعه قدیمی استفاده شده قابل اطمینان و معادل قطعات جدید در عملکرد باشد، با استفاده از قطعه جدید یا همان قطعه موجود در دستگاه را تغییر خواهد داد.

2- دستگاه شما را با همان مدل خودش که عملکرد مشابه را دارد ( با رضایت شما ) تعویض خواهد کرد که ممکن است کاملا جدید باشد و یا قطعات جدید در آن به کار رفته باشد.

3- یا اینکه محصول را پس میگیرد و هزینه خرید آن را پرداخت می نماید.

شرکت ممکن است درخواست تعویض یا جاگزینی قطعات یا محصولات مشخصی را که توسط کاربر نصب شده اند ، داشته باشد. تعویض یک بخش یا کل دستگاه ، که نصب آن بر اساس دستورالعمل های ارائه شده توسط شرکت داتیس امرتات انجام شده ، بر فرض وجود زمان گارانتی یا اگر 90 روز از زمان تعمیر یا تعویض گذشته باشد ؛ در مورد هر یک از اینها ، مدت بیشتری را پوشش خواهد داد. زمانی یک محصول پس داده شود یا قسمتی از آن جایگزین شده باشد ، هر تعویض مجدداً جزو دارایی و ویژگی دستگاه شما و هر قطعه تعویض یا پس داده شده جزو دارایی داتیس امرتات محسوب خواهد شد.

چگونه خدمات گارانتی را دریافت نماییم ؟

لطفاً منابع کمکی آنلاین را که در ادامه به آنها اشاره شده است قبل از مراجعه به خدمات گارانتی تهیه و بررسی کنید.

اگر محصول بعد از استفاده ازراهنمایی این منابع هنوز به درستی کار نمیکند ، لطفاً با یکی از نمایندگی های مجاز داتیس امرتات یا در صورت امکان به یکی از مراکز متعلق به داتیس امرتات مثل ارائه دهنده ی خدمات مجاز
(DASP)
یا مراکز فروش(Datis Emertat emertis retail) که اطلاعات مربوط به آنها در پایین صفحه ذکر شده است. نمایندگی خدمات فروش و پشتیبانی داتیس امرتات یا ارائه دهنده خدمات (DASP) کمک خواهد کرد که تشخیص دهیم آیا محصول اپل شما به خدمات نیاز دارد ، اگر اینطور باشد ، شما را از خدماتی که ارائه خواهد شد مطلع میسازند.

اطلاعات آنلاین به همراه جزییات استفاده از خدمات گارانتی در ادامه آمده است.

موارد مربوط به خدمات گارانتی:

شرکت داتیس امرتات خدمات گارانتی از طریق یک یا چند مورد زیر ارائه خواهد داد:

1/ خدمات تحویل. شما ممکن است محصول مورد نظر را به یکی از مراکز فروش یا ارائه خدمات(DASP) که با توجه به موقعیت مکانی تان ، به شما پیشنهاد می شود تحویل دهید. خدمات در محل مورد نظر صورت خواهد گرفت. یا ممکن است به بخش دیگری و یا بخش تعمیرات فرستاده شود. به محض اینکه از تکمیل خدمات مطلع شوید ، دستگاه یا محصول از طریق مراکزDASP یا مراکز فروش داتیس امرتات بدون تاخیر به دست شما خواهد رسید. مگر اینکه شرکت اعلام کند که محصول مستقیماً از محل تعمیرگاه و خدمات مجاز داتیس امرتات (DRS) به جایی که هستید فرستاده خواهد شد.

2/سرویس پست الکترونیکی . اگر شرکت تعیین کند که محصول شما واجد شرایط برای اینکار است، برایتان صورتحساب پیش پرداخت فرستاده خواهد شد و باز هم در صورت امکان،بسته بندی قطعات و دستورالعمل اینکه چگونه آنرا به شکل صحیح بسته بندی کنید ،با اشاره به قسمت مورد نظر محصول ،فرستاده می شود. شما محصول اپل، یونکتو، ناین بات، شیائمی،الفون و سایر برند های این شرکت را به یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات مجاز داتیس امرتات DASP یا مراکز فروش مجاز DRS ارسال نمایید. احتمالاً تمام دستورالعملها از طریق پست الکترونیک یا به همراه یک کپی از نسخه سخت افزاری برای تان فرستاده می شود. و مجدّداً به محض تکمیل خدمات، مراکز مربوط مثلDASP و DRS دستگاه را برایتان می فرستد. هزینه ارسال از محل به شرکت و برعکس به شرط اینکه تمام دستورالعملها و شرایط رعایت شود(از جمله نوع بسته بندی و نوع ارسال و...) بر عهده شرکت خواهد بود.

3/ سرویسDIY. (خودتان بطور مستقل انجام دهید). انجام خدمات روی قطعات بوسیله خودتان این امکان را به شما می دهد که دستگاهتان را خودتان تعمیر کنید. اگر این شرایط مهیا باشد ، فرایندهای زیر قابل اجرا خواهند بود

(الف)خدمات جایی انجام گیرد که مورد درخواست شرکت باشد(جهت تعویض و ارجاع دادن ) ، حتی ممکن است شرکت داتیس امرتات نیاز به کارت بانکی مجاز جهت ایمنی در برگشت هزینه محصول یا قطعات یا ارسال ، داشته باشد. اگر قادر به ارئه کارت بانکی نیستید، سرویس DIY برایتان فراهم نخواهد بود و امکان دسترسی به آنرا نخواهید داشت. و شرکت پیشنهادات جایگزینی را برای خدمات ارائه خواهد داد. داتیس امرتات یک محصول جایگزین یا بخشی از آنرا به همراه دستورالعمل نصب برای شما ارسال می کند. در صورت لزوم ، هرگونه نیاز و الزامی برای بازگشت محصول یا بخشی از آن وجود داشته باشد، صورت می گیرد. اگر از تمام دستورالعملها پیروی نمایید، شرکت داتیس امرتات درخواست کارت بانکی را لغو خواهد کرد و شما هزینه های اضافی جهت حمل یا ارسال محصول یا قطعاتی از آن ، از طرف شما و به طرف شما پرداخت نخواهید کرد. اگر موفق به پس فرستادن محصول یا قطعات همانطور که درج شده است نباشید، و یا محصول و قطعات واجد شرایط بری اینکار نباشند، شرکت هزینه ها و مبالغ مجاز را بصورت صورت حساب برای شما صادر خواهد کرد و پیش از ارسال وجه آن باید به حساب های رسمی داتیس امرتات پرداخت گردد.

(ب)خدمات جایی صورت گیرد که از طرف شرکت نیازی به جایگزینی محصول یا قطعات آن نباشد. شرکت داتیس امرتات حمل و ارسال قطعات را بصورت رایگان انجام خواهد داد و تمام مراحل نصب و دستورالعملها همراه آن هستند.

(ج)شرکت داتیس امرتات هیچگونه مسئولیتی در مورد هزینه حق العمل کاری و دستمزدی در خصوص اینکه خودتان خدمات را انجام داده اید بر عهده نخواهد داشت. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید با تلفنهای مربوطه تماس حاصل نمایید.

شرکت داتیس امرتات حق هرگونه تغییر در روش و مواردی که گارانتی به شما ارائه می شود و شرایطی که واجد شرایط بودن محصول یا قطعات شما را تعیین می کند را دارد. گزینه های مربوط به خدمات ، دسترسی به قطعات و موجودی آنها، زمان پاسخگویی، با توجه به قوانین مربوط به هر کشور متفاوت می باشد. اگرمحصول یا قطعات داتیس امرتات در کشور شما موجود نباشد یا شرکت قادر به ارائه خدمات در کشور شما نباشد، ممکن است هزینه های حمل و ارسال و غیره بر عهده شما باشد. اگر به دنبال خدمات در کشوری هستید که جزو کشورهای اصلی برای خرید محصول نیست، شما باید از تمام قوانین و مقررات واردات و صادرات قابل اجرا پیروی کنید و مسئول تمام حقوق گمرکی و مالیات بر ارزش افزوده و دیگر مالیاتها و هزینه های مرتبط هستید. در جایی که خدمات بین المللی در دسترس باشد، شرکت اپل ممکن است محصول و قطعات را با محصولات و قطعات مشابه که با استانداردهای آن منطقه سازگاری دارد را جایگزین نماید.

محدودیتها عمدا خارج از محدوده اقلیمی جمهوری اسلامی ایران:

جدا از آنچه در این ضمانتنامه قید شده است، و با توجه به میزان بالای قوانین مجاز گسترده، شرکت داتیس امرتات در مورد هر یک از آسیبهای مستقیم، خاص، حادثه ای، یا آسیبهایی که سبب خسارت دیگری شوند، یا آنهایی که با ضمانتنامه و شروط مندرج در آن در تناقض باشد، مسئول نمی باشد، یا تحت هر گونه نظریه یا اصول قانونی و حقوقی دیگر، ضمانتنامه به آن موارد محدود می شود، بجز موارد که محدود به ضرر یا افت پس از استفاده ، ضرر ناشی از افت سود، و درآمد، از دست دادن درآمدهای احتمالی و استفاده های مالی ، ضررهای کسب و کار، موقعیت، حسن نیت ، شهرت و اعتبار، و هرگونه خسارتی مربوط به مصالحه یا فساد اطلاعات ، یا هرگونه آسیب مستقیم یا سببی یا هرگونه ضرر و زیان ناشی از آن که با جایگزینی و تعویض مرتبط باشد. هرگونه هزینه بازپرداخت ، برنامه نویسی ، بازسازسی برنامه ها یا اطلاعات ذخیره شده یا در حال استفاده توسط محصول وارداتی داتیس امرتات و نیز ناتوانی در نگهداری اطلاعات محرمانه ذخیره شده در محصول ، یا هر خرابی در حفظ اطلاعات محرمانه ذخیره شده در محصول داتیس امرتات.

محدودیتهای پیش رو به علت مرگ یا آسیبهای شخصی اعمال نمی شوند، یا هرگونه مسئولیت قانونی بین المللی در مورد هر نوع غفلت نابجا و فعالیتهای بین المللی بی مورد و یا حذفیات.

هر نمایندگی که محصول را تحت شرایط این ضمانتنامه تعمیر کند، لغو می نماید و محصول را بدون خطرپذیری در از بین رفتن اطلاعات ذخیره در دستگاه جایگزین خواهد کرد.

در برخی کشورها، استانها و مناطق محدودیت و حذف آسیبهای احتمالی و سببی مجاز نیست. پس محدودیتهای بالا ممکن است در مورد شما اعمال نشود.

موارد کلی و عمومی:

هیچ نمایندگی فروش داتیس امرتات ، دفتر و یا کارمندی مجاز به انجام تغییرات ، توسعه یا افزودن موردی به این ضمانتنامه نمی باشد. اگر موردی صورت گیرد غیر قانونی و غیر قابل اجرا است و موارد دیگر را نیز بی اعتبار می سازد. این گارانتی تحت اداره و نظارت قوانین مربوط به کشوری که مرکز داتیس امرتات در آن واقع شده ، می باشد. شرکت داتیس امرتات نماینده تام الاختیار و ضامن آن می باشد.

اصطلاحات مندرج در متن فوق :

DASP = Datis Emertat Authorized Service Provider

DRS  = Datis Emertat Retail Store

نسخه : 2.02 آخرین اصلاحات 28 خرداد 1397

تفاوت با نسخه : 2.01 مورخ  13 مرداد 1397 

بخش اصلاح شده :اما در حالت های فورس ماژور و " تعویض "  و یا کمبود قطعات این زمان تا 60 روز* نیز می تواند به طول بکشد، بر اساس آخرین بخشنامه معاون محترم اول ریاست جمهوری مورخ 21/1/1397 و بخشنامه 18/03/1397 ریاست سازمان توسعه تجارت فرآیند واردات تلفن همراه با محدودیت های شدید همراه شده است، لذا با توجه به بخشنامه های فوق امکان ارائه خدمات "تعویض" دستگاه با محدودیت واردات مواجه شده است و ممکن است طی ماه های اردیبهشت  الی تیر ماه 1397  دستگاه ها با مدتی بیش از 14 روز زمان برای تعویض مواجه گردند، داتیس امرتات تمامی تلاش خود را نموده است از زمان مصوبه 18/03/1397 زمان تحویل گوشی ها را تا 15 روز کاهش دهد، اما این روند نیازمند زمان بیشتری می باشد.

دفتر هیئت مدیره شرکت داتیس امرتات ایران

متن فوق دقیقا برابر با قوانین خدمات پس از فروش شرکت Apple ایالات متحده، Unnecto ایالات متحده، elephone هنگ کنگ ، ninebot Segway ایالات متحده آمریکا تنظیم گردیده.

این قوانین با قوانین جاری حقوق مصرف کنندگان مصوب جمهوری اسلامی ایران تطابق سازی گردیده است.

همچنان سوالی دارید؟ سوال خود را با کلیک بر روی این جمله از ما بپرسید.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017