درباره ما

 

شرکت توسعه گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات بین المللی داتیس امرتات یا به اختصار دایکو،یک شرکت بین المللی توسعه فناوری های پیشرفته می باشد که  در سال 1387 (2009)  تاسیس گردید است. شرکت بین المللی داتیس امرتات هم اکنون در کشور های "محدوده" خاورمیانه (ایران، عراق، امارات، عمان و قطر) ، کشور کانادا، انگلستان ، ایالات متحده در زمینه ی واردات و صادرات محصولات سخت افزاری و نرم افزاری ،تولید نرم افزار و توسعه فناوری اطلاعات و زیرساخت فعالیت می کند .
داتیس امرتات دارای سه واحد سخت افزار ، نرم افزار و واحد پژوهشی  می باشد که هر کدام دارای وظایفی معین در جهت عرضه و توزیع ،پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات نرم افزار ی و سخت افزاری را دارند.
ماموریت گروه شرکتهای فناوری اطلاعات داتیس امرتات ایران ارتقا کیفیت و استاندارد بستر های فناوری اطلاعات و سخت افزار های رایانه و توسعه فناوری های پیشرفته در کشور است. از اینرو گروه شرکتهای فناوری اطلاعات داتیس امرتات با اتکا بر سرمایه های اصلی خود یعنی پرسنلی متعهد، متخصص و ایده پرداز، تلاش می نماید تا با برنامه ریزی های استراتژیک و اندیشه ای متفاوت، به منظور توسعه و گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات و تعامل و همكاري با شرکتها و سازمانهای داخلی خود را به عنوان یکی از فعال ترین قطب های سخت افزاری و نرم افزاری کشور در این حوزه معرفی نماید.

گروه شرکت های داتیس امرتات و گستردگی خدمات
داتیس امرتات از حیطه گستردگی خدمات دارای تنوع  می باشد، واردات و عرضه خدمات پس از فروش محصولات متنوع در محدوده خاورمیانه و ایران ، طراحی پیاده سازی سامانه های تحت وب فناوری های پیشرفته ، طراحی و پیاده سازی سیستم های زیرساختی و مخابراتی از بخش های متنوع  داتیس امرتات می باشد.
برخی از مشتریان ما در محدوده ی جمهوری اسلامی  ایران
شرکت های ، سامسونگ ایران ، شرکت هاردستون ، شرکت صباح ، شرکت شکلی، شرکت نیکوتن پوش،شرکت پرشیا لوله ، شرکت پاسارگاد ، شرکت مانی ، شرکت تیپاکس ، شرکت اکتیران ، شرکت تندیس ، شرکت همراهان سیستم ، شرکت بهریز ، شرکت دومینیکو،شرکت هامی کو،شرکت صنایع نفتی آروین،شرکت رایحه گستر ،شرکت سایپا ، شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، شبکه صدا ،دانشگاه پیام نور ،دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه آزاد اسلامی  و ....

پژوهشگاه فناوری پیشرفته مپدا

مپدا ( مرکز پژوهش های داتیس امرتات) به همت 16 عضو عالی هیئت علمی شرکت داتیس امرتات که از نخبگان دانشگاهی و اساتید عالی دانشگاه های داخل و خارج از کشور می باشند در سال 1393 تاسیس گردید، مپدا اولین پژوهشگاه بخش خصوصی با این درجه علمی در کشور است که بر روی فناوری های پیشرفته و خاص با بودجه کاملا خصوصی فعالیت می کند.

مرکز پژوهش های فناوری های پیشرفته داتیس امرتات دارای دفتر مطالعاتی در کشور ایران و کانادا می باشد، همچنین این مرکز با انعقاد قرارداد های همکاری بین المللی با شرکت های ، آلمانی، انگلیسی، کانادایی، چینی، ژاپنی و آمریکایی با واردات فناوری های پیشرفته اقدام به پژوهش های مشترک در قالب طرح های مشترک علمی را از سال 2015 آغاز کرده است.
افتخارات و استانداردها
گروه شرکت های بین المللی داتیس امرتات دارای سیستم های یکپارچه رضایتمندی مشتریان می باشد و تاکنون سعی نموده بالاترین استاندارد ها را در خصوص عرضه محصولات به مشتریان رعایت نماید، حاصل چنین ساختاری انتخاب مدیرعامل شرکت به عنوان چهره ماندگار مشتری مداری ایران ،اعطای نشان عالی ملی مشتری مداری به شرکت داتیس امرتات،دریافت استاندارد TUV از انگلستان در خصوص رضایمندی مشتریان دریافت دهها تقدیر نامه و جوایز در خصوص عملکرد ، تلاش و ایجاد رضایتمندی مشتریان تنها بخشی از تلاش این شرکت در خصوص کیفیت در کنار رضایت مشتری می باشد.

شرکت بین المللی داتیس امرتات موفق شده است در سال 1392 دو نشان ویژه نیز دریافت کند، اولین نشان در راستای تجلیل از بنیان گذاران صنعت ،تجارت و خدمات ایرانی بوده است که این شرکت موفق به دریافت این نشان ملی از سوی وزارت صنعت ،معدن و تجارت شده است، همچنین در مراسمی دیگر به پاس تلاش های مستمر و خستگی ناپذیر در خصوص ارتقا خدمات ، ورود فناوری ها و تولید محصولات جدید با وجود تمام فراز و نشیب های اقتصادی کشور ، دریافت نشان عالی حمایت ملی از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام و مجلس شورای اسلامی شده است.
شرکت بین المللی داتیس امرتات دارای استاندارد ایزو بوده و بصورت یکپارچه و دائمی کلیه اصول اجرایی ایزو را رعایت می کند همچنین در خصوص عملکرد ارتباط با مشتریان دارای سامانه یکپارچه مدیریت ارتباط مشتری می باشد.

مجوز ها و اصول حاکم

شرکت بین المللی داتیس امرتات در ایران مشمول حفظ رعایت و اجرای تمامی قوانین حقوق تجارت و قوانین جاری کشور می باشد،بر این اساس مجوزهای لازم از سازمان تنظیم مقررات رادیویی، سازمان توسعه تجارت ، وزارت صنعت معدن و تجارت ،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات را دریافت کرده است.
همچنین شرکت داتیس امرتات عضو اتحادیه مربوط فناوری اطلاعات در ایران نیز می باشد.
شرکت بین المللی داتیس امرتات به علت ماهیت بین المللی آن در خصوص فعالیت های بین المللی خود تابع کامل قوانین تجارت بین المللی و دفاتر کنترل دارایی های کشور های حوزه فعالیت خود  نیز می باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017