اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش ناین بات در ایران

ناین بات در ایران انواع اسکوتر ninebot

خوشحالیم به اطلاع شما برسانیم طی یک قرارداد بلند مدت در تاریخ 10 خرداد ماه 1395 فی ما بین شرکت ناین بات و شرکت بین المللی داتیس امرتات عرضه و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ناین بات – سگوی بصورت انحصاری و رسمی در کشور ایران به شرکت داتیس امرتات سپرده شد.

این قرارداد با نقشه راهی از عرضه ، فروش ، خدمات پس از فروش و انتقال فناوری و تکنولوژی که برای یک دهه تضمین کننده حقوق مصرفکنندگان ایرانی می باشد منعقد شده است.

چرا ناین بات؟ محصولات ناین بات علاوه بر پیشرفته بودن، با فناوری انرژی پاک یعنی برق کار می کنند، این سواری ها همگی هیبریدی بوده و علاوه بر شارژ از طریق برق در حین حرکت خود را نیز شارژ می کنند و می توانند نقش بسزایی در حمل و نقل ، کنترل میزان مصرف انرژی، پاکیزگی هوا و ... داشته باشند.

شرکت توسعه فناوری های پیشرفته ناین بات NineBot یکی از شرکت های پیشرو در تولید اسکوتر ها و سواری های برقی  پیشرفته می باشد که مقر آن در چین می باشد، شرکت ناین بات دارای 2 شریک راهبردی می باشد، شرکت شیائومی چین و شرکت سگوی Segway ایالات متحده آمریکا.

بزودی مدل های متنوع از محصولات این شرکت با گارانتی 2 ساله و خدمات پس از فروش ده ساله بصورت رسمی وارد کشور می شود.

فروش اسکوتر ناین بات و شیائومی با خدمات پس از فروش

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017