اخذ مجوز رسمی فروش و خدمات پس از فروش اپل در ایران

بدین وسیله به اطلاع کلیه علاقه مندان محصولات اپل در ایران می رساند، شرکت بین المللی داتیس امرتات در مورخه 19  مرداد 1395 موفق به دریافت مجوز رسمی از دولت جمهوری اسلامی  ایران برای واردات، فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت اپل شده است، بدین صورت اپل در ایران باقی خواهد ماند و پس از اجرای طرح رجیستری تلفن همراه در کشور، تلفن های همراه اپل فعال خواهد ماند.

گفتنی است شرکت بین المللی داتیس امرتات قرارداد صادرات محصولات اپل از بریتانیا را با یک شرکت بریتانیایی که تائیدیه کلیه مراجع قانونی دولت بریتانیا و ایران رسیده است را دریافت نموده است.

کلیه محصولات اپل اکنون بصورت قانونی با ضمانتامه رسمی اپل در ایران توسط شرکت بین المللی داتیس امرتات توزیع می گردد، اگر می خواهید نزدیک ترین فروشگاه داتیس امرتات به خودتان را پیدا کنید ( اینجا کلیک کنید) و یا برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02124544 تماس حاصل فرمائید.

همچنین برای خرید اینترنتی و مطمئن محصولات می توانید با کلیک بر روی این جمله از فروشگاه دیجی کالا محصولات تحت ضمانت نامه داتیس امرتات تهیه نمایید.

تمامی محصولات اپل در ایران با ضمانتنامه رسمی داتیس امرتات دارای 18 ماه گارانتی و 36 ماه خدمات پس از فروش استاندارد اپل در ایران می باشد.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017