آشنایی با مولفه های امنیتی ضمانتنامه های داتیس امرتات (اپل)

مشتریان گرامی ضمن تشکر از انتخاب داتیس امرتات به اطلاع می رساند  کلیه محصولات عرضه شده توسط داتیس امرتات دارای کارت ضمانتنامه و بسته بندی منحصر به فرد می باشد که دارای مولفه های امنیتی جهت تضمین اصالت و حقوق مصرف کنندگان می باشد.

محصولات ارائه شده توسط داتیس امرتات دارای بسته بندی اورجینال اپل می باشند و به هیچ وجه توسط داتیس امرتات بسته بندی مجدد یا اصطلاحا شیرینگ مجدد نشده است.

بسته بندی محصولات اپل ، تحت ضمانتنامه رسمی داتیس امرتات ( ضمانتنامه رسمی اپل در ایران ) دارای مولفه های امنیتی وسیعی می باشد که برخی از آنها که برای شما مشهود و قابل تشخیص می باشد به شرح ذیل است:

ضمانتنامه رسمی محصولات اپل دارای مولفه های زیر است

1- کارت ضمانتنامه دو رو

2- ریبون کمربند شکل بر دور تا دور  محصول

3- هولوگرام ها

4- امکان اصالت سنجی پیامکی و اینترنتی

 

1- کارت ضمانتمامه

نمونه کارت ضمانتنامه ( تصویر زیر) دارای پوشش مستحکم، طرف سفید رنگ کارت دارای پوششی خاص و مات می باشد، پشت کارت دارای پوششی براق می باشد.


2- پوشش ریبون کمربند شکل

دارای پوششی براق جهت حفاظت از کارت و حفظ امنیت اصالت ضمانتنامه می باشد، کیفیت چاپ آن بالاست و اسکن QR به آسانی امکان پذیر است،  مولفه های امنیتی مشهود آن به شرح ذیل است

3- هولوگرام ها

در هر بسته بندی 2 هولوگرام استفاده شده است هر دو خاصیت ابطال شدگی دارند.

یکی از هولوگرام ها  بر روی ریبون کمربند شکل قرار گرفته است ( مطابق با تصویر بالا) یکی از هولوگرام ها بصورت دایره ای نگه دارنده ی پوشش کارت ضمانتنامه و بدنه بسته بندی می باشد.

 

4- امکان اصالت سنجی پیامکی و اینترنتی

شما می توانید به راحتی با پیامک نمودن کد IMEI بر روی کارت ضمانتنامه و یا پشت جعبه خود به شماره پیامک 10006479 نتیجه آن را دریافت کنید.

با اسکن QR روی کارت یا کمربند و یا کلیک بر روی این اینجا و ورود IMEI وضعیت ضمانتنامه (گارانتی ) خود را مشاهده کنید.

 

نظرات و پیشنهادات خود را با کلیک بر روی اینجا با ما در میان بگذارید، ممنون و خوشحال هستیم که عضوی از خانواده ی داتیس امرتات می باشد.

 

هوشیار باشید!

در صورت مشاهده هر گونه مغایرت سریعا با شماره 24544   ( از خارج از تهران و تلفن همراه کد 021 را نیز به شماره اضافه کنید) تماس حاصل فرمایید.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017