سفری شگفت انگیز به اتحادیه اروپا همراه با ویزا رایگان! | تمدید شد!

تمدید مسابقه و افزایش جوایز!

در راستای سپاسگزاری از اعتماد مشتریان عزیز ، در مجموع تعداد سفر ها از 5 سفر به 10 سفر افزایش یافت بدین صورت که 5 سفر از میان مشتریانی که بصورت حضوری از سراسر کشور خرید می نمایند و 5 سفر،  ویژه خرید از فروشگاه های اینترنتی سراسر کشور، فراموش نکنید که برای شرکت در مسابقه حتما باید ثبت نام کنید!

منتظر حضور شما هستیم، در ضمن مراسم قرعه کشی با روش عادلانه و با دعوت از حضور شما مشتریان گرامی (حضورا ) برگزار خواهد شد.

سفری شگفت انگیز به قلب اروپا، انتخاب کشور با شما، بلیط و ویزای شنگن هدیه ما به شما!

شرکت بین المللی داتیس امرتات در نظر دارد قرعه کشی عمومی در تاریخ 30فرودین ماه انجام دهد  ( طی مراسمی با حضور مقامات، و مسئولین شرکت و جمعی از مشتریان) ، طی این قرعه کشی به تمامی مشتریانی که از تاریخ 1 آذر ماه لغایت 25 فروردین ماه اقدام به خرید از محصولات داتیس امرتات نموده و در سامانه مخصوص ( پایین همین صفحه) ثبت نام نموده اند، مجوز شرکت در قرعه کشی داده خواهد شد، تمامی مشتریان به تعداد خرید خود می توانند شانس خود را در این قرعه کشی امتحان نمایند، به طور مثال اگر شما دو بار از ما خرید نمایید، می توانید شانس خود را دو بار در این قرعه کشی امتحان نمایید.

هدیه این قرعه کشی بزرگ برای ده نفر، ده بلیط رفت و برگشت به همراه ویزا شنگن کاملا رایگان به یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا ( تاریخ و کشور مورد نظر به انتخاب خود شما ) خواهد بود.

ورود به سامانه ثبت نام در قرعه کشی ( بر روی این جمله کلیک کنید)

در این خصوص سوال دارید؟ درنگ نکنید! با 24544 تماس حاصل فرمائید.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017