جشنواره انقلابی آیفون SE

 

 

شرکت بین المللی داتیس امرتات دارای مجوز رسمی واردات، توزیع و خدمات پس از فروش اپل در ایران در اقدامی متمایز در جشنواره ی تابستانی اپل اقدام به توزیع و محصولات اپل با ضمانت واقعی 12 ماه تعویض همراه با قیمت یکپارچه مصرف کننده در سراسر کشور نموده است، امکان خرید محصولات اپل با قیمت واقعی و ضمانت نامه رسمی 18 ماهه ( 12 ماه تعویض) در سراسر کشور وجود دارد.

کلیه محصولات عرضه شده توسط داتیس امرتات از مجاری قانونی وارد شده و قابل استعلام در سامانه رسمی گمرک جمهوری اسلامی ایران به شماره 30008887 و یا با کلیک بر روی این جمله، می باشند به زبان ساده تر تلفن همراه خریداری شما "رجیستر قانونی" شده است.

برای خرید مستقیم محصولات دو راه آسان وجود دارد:

1- با کلیک بر روی این جمله و یافتن نزدیک ترین فروشگاه داتیس امرتات ( امرتیس ) بصورت حضوری خرید خود را انجام دهید ( یا تماس با شماره 24544 - 021 از ما نزدیک ترین فروشگاه را بخواهید)

2- مشتریان گرامی می توانند با مراجعه به وب سایت دیجی کالا محصولات را آنلاین خرید نمایند.

 قیمت ویژه آیفون SE ( اس ای ) از 1.499.000 نسخه جدید این گوشی در ایران می باشد، همچنین آیفون 7 و 7 پلاس و 6 اس، آیفون 8 ، آیفون 8 پلاس و آیفون ایکس نیز در این جشنواره عرضه می شود.

شما مشتریان گرامی بزرگترین سرمایه ما می باشید، هرگونه نظرات  انتقادات خود را از طریق ( کلیک بر روی این جمله ) و یا تماس با شماره 24544 -021 با ما در میان بگذارید.

منتظر شما هستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017