عرضه رسمی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس و آیفون ایکس در ایران


آیفون 8  و آیفون 8 پلاس آیفون ایکس رسمی و قانونی!


بالاخره آیفون 8 و 8 پلاس بصورت رسمی در ایران عرضه خواهد شد، این اولین عرضه رسمی و همزمان آیفون در کشور ایران است.
شرکت بین المللی داتیس امرتات دارای مجوز رسمی واردات و خدمات پس از فروش محصولات شرکت اپل در ایران و توزیع کننده رسمی اپل در محدوده ایران می باشد هم اکنون می توانید.

با جستجو در فروشگاه ها و یا تماس با شماره 02124544 نزدیک ترین فروشگاه به خود را بیابید، همچنین می توانید با پرداخت از طریق حساب شرکت کالا را در شهرهایی که ما نمایندگی نداریم طی 24 الی 72 ساعت دریافت نمایید.

جهت مشاهده فروشگاه ها بر روی این جمله کلیک کنید.
همچنین باید نوید این را به شما بدهیم شرکت داتیس امرتات برای عرضه آیفون های جدید شرایط فروش با تسهیلات 12 ماهه را در نظر گرفته است، شما می توانید بنابر شرایط دلخواه iPhone 8 و iPhone 8 Plus و iPhone X  خود را تا بازپرداخت 12 ماهه با سود مشارکت ( 1.7% ماهانه ) پرداخت نمایید.

آیا آیفون های ما در طرح ملی رجیستری تلفن همراه فعال است؟
از آنجا که آیفون های عرضه شده شرکت داتیس امرتات از مبادی قانونی وارد کشور می شود و در طرح رجیستری تلفن همراه ( واردات قانونی تلفن همراه ) که از تاریخ 28 مهر 1396 آغاز می شود فعال می باشد و جای نگرانی ندارد.

آیا همه ی شهروندان کشور امکان سفارش را دارد؟
بلی شما در هر کجای ایران باشید می توانید پیش سفارش را از امروز آغاز کنید.

شرایط فروش اعتباری چگونه است؟
به محض آماده عرضه شدن آیفون ها شرایط فروش اعتباری به شما اطلاع داده می شود اما یکی از اصلی ترین موارد داشتن حساب جاری می باشد.

سوالی دارید؟
می توانید با شماره 02124544 تماس بگیرید یا از طریق کلیک بر روی این جمله با ما در ارتباط باشید/

 

داتیس امرتات نمایندگی رسمی اپل در ایران

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017