آغاز دهمین سال فعالیت داتیس امرتات

آغازی به سوی بی نهایت

9  سال پیش در چنین روزی ما داتیس امرتات را برای تغییر آفریدیم.

معمولا اکثر شرکت های فعال در 5 سال نخست فعالیت به پایان راه می رسند و اندک شرکت هایی ده ی اول فعالیت خود را می بینند، داتیس امرتات بیش از هر شرکت دیگری در سال 1396 تحت فشار جریان های خاص بخصوص جریان  قاچاق تلفن همراه بود اما توانست علاوه بر خروج از تمامی بحران های به وجود آماده به موفقیت های چشم گیری بخصوص در مباحث زیر ساختی و توسعه برندها و خدمات برسد و پرچمدار مبارزه با قاچاق تلفن همراه کشور باشد، قاچاق تلفن همراه این بلای بزرگ اقتصادی که سالانه خسارت 3 الی 5  هزار میلیارد تومانی را به مردم کشور وارد می کرد سر انجام پایان یافت.

امروز داتیس امرتات بزرگترین وارد کننده تلفن همراه قانونی در کشور است .

بزرگترین پروژه نرم افزاری کشور در بخش خصوصی را هدایت می کند.

بیشترین رضایت مشتریان را به سمت خود جذب می کند.

و در دهها پروژه زیر ساختی و پژوهشی در حال فعالیت های مستمر می باشد.

برند های تحت پوشش خود را افزایش می دهد و محصولات جدیدی را تولید، پشتیبانی و عرضه می کند.

و برای آینده خود و مشتریانمان برنامه گسترده ای در پیش دارد.

ما به سرمایه های بزرگ خودمان می بالیم، این سرمایه بزرگ پول یا ثروت ما نیست، بلکه مشتریان وفادار ما هستند ، مشتریانی که تلاش و آرزو می کنیم بهترین تجربه  را برای آنها پدید آوریم و پس از آن کارمندان و پرسنل ما هستند که با وجود آنها بهترین ها را ایجاد می کنیم.

ما امروز درحالی وارد دهمین سال فعالیت خود می شویم که بیش از هر زمان دیگری با انگیزه تر، با تجربه تر و مصمم تر برای رسیدن به اهداف عالی خود هستیم.

 

 

30/11/1396

محمد علمداری

مدیرعامل و رئیس هئیت مدیره

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017