کوتاه درباره ی داتیس امرتات

شرکت بین المللی داتیس امرتات ایران، قریب به یک دهه پیش با اهدافی گسترده در جهت رشد و شکوفایی فناوری های پیشرفته ملی و بومی در ایران تاسیس شده است.

گروه شرکت های بین المللی داتیس امرتات در زمینه های بسیاری از جمله فناوری های پیشرفته، واردات و خدمات پس از فروش برند های جهانی، تولید و توسعه نرم افزارهای پیشرفته و مدرن، ارائه سرویس های زیر ساختی، فعالیت در زمینه های پژوهشی از جمله فعالیت در خصوص کمبود منابع آب و تولید آب شرب ، توسعه فناوری های پیشرفته در زمینه کشاورزی ، تحقیقات پژوهشی در خصوص بانکداری الکترونیک،  پژوهش هایی در خصوص سرطان و ... فعالیت می نماید.

همچنین در شرکت های تابع خود در ایران و برخی از کشور های جهان خدماتی نظیر عرضه خدمات توسعه نرم افزاری بین المللی، فعالیت های عمرانی،  واردات و عرضه محصولات غذایی و دارویی ، فعالیت در خصوص حمل و نقل هوایی و تولید محصولات با فناوری های پیشرفته با همکاری کشور های خارجی جهت ورود فناوری و بومی سازی آن به کشور ارائه می نماید.

شکست رکورد واردات قانونی تلفن همراه به ایران

داتیس امرتات بی شک رکورد دار واردات قانونی تلفن همراه به کشور می باشد، این شرکت طی 270 روز گذشته موفق به واردات قریب به 40 هزار دستگاه تلفن همراه بصورت قانونی شده و با رعایت نظام یکپارچه مالیاتی و ارزش افزوده را در این صنف به کلی تغییر داده است.

همانطور که در گزارش های مسئولین ذکر شده بیش از 90% تلفن های همراه عرضه شده در بازار قاچاق و از مبادی غیر قانونی بدون گارانتی به دست مصرف کنندگان می رسد که باعث شده کالای غیر اصل، بدون ضمانت نامه و ... به دست مصرف کنندگان برسد.

داتیس امرتات با تغییری انقلابی و سرمایه گذاری سنگین در بخش واردات قانونی تلفن همراه با وجود منابع گسترده قاچاقچیان مبارزه ای گسترده در جهت کاهش گستردگی این دسته از توزیع کنند گان تلفن همراه آغاز نموده است، با ثبت سفارش نیم میلیون عددی و واردات پی در پی، فضا را برای قاچاق تنگ نموده است و در تلاش است سهم واردات قانونی را در راستای 1- ایفای کامل حقوق مصرف کننده جهت دریافت کالای با اصالت و رجیستر شده 2- ایفای کامل حقوق دولت از محل دریافت عوارض واردات و مالیات افزایش دهد.

مبارزه با قاچاق کالا و عرضه کالای با اصالت به مصرف کنندگان

شرکت داتیس امرتات هزینه هنگفتی جهت مبارزه با قاچاق و قاچاقچیان پرداخت نموده است تا جایی که آنها با صرف هزینه های سنگین فضاسازی منفی علیه شرکت های وارد کننده رسمی و همچنین این شرکت آغاز نموده اند، تخریب ، ساخت کلیپ ، ساخت اخبار کذب و تشویش اذهان عمومی ، پرداخت پول به کانال های تلگرامی توسط برخی رسانه های حامی قاچاقچیان جهت توزیع خبر های جهت دار و تشویش اذهان عمومی مردم بخشی از این تخریب ها با هدف جلوگیری از واردات رسمی و قانونی تلفن همراه به کشور بوده است .

داتیس امرتات با وجود این هجمه های عظیم برنامه های بلند مدت خود را ادامه داده و با سرعتی بیش از پیش به سوی تعالی مشتری مداری حرکت می نماید.

ارائه خدمات پس از فروش استاندارد

داتیس امرتات در گزارش های پیوسته سه دوره ی سه ماهه گذشته ( 9 ماه ) تا کنون یک مشتری ناراضی نداشته است و تمامی موارد ارجاعی به خدمات پس از فروش ، با رضایت کامل مشتری به پایان رسیده است ما بی وقفه همچنان تلاش می نماییم تا کیفیت خدمات را افزایش دهیم.

در این راستا داتیس امرتات مراکز خدمات خود را به دو دسته اکسپرس ( بی درنگ ) و عادی تقسیم نموده است و در برخی از مراکز فروش خود همانند شرکت بین المللی اپل خدمات پس از فروش را بی درنگ عرضه می نماید.

همچنین این شرکت در حال افتتاح و راه اندازی مراکز خدمات پس از فروش در اکثر مراکز استانی کشور می باشد.

ما در نوروز 1396 در هر قاره و برخی کشور های پر رفت و آمد مسافران نوروزی، دفاتر خدمات پس از فروش موقت دایر نموده ایم و این خدمات در کشور هایی در محدوده خاورمیانه ، اتحادیه اروپا و آمریکا در نوع خود بی همتا می باشد. (76 مورد استفاده از این خدمات ثبت شده است )

داتیس امرتات به اصل اصول تبلیغات در بستر رضایت مشتریان اعتقادی راسخ داشته و بخش بزرگی از بودجه های تبلیغاتی خود را صرف بهبود خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان می نماید.

ارائه طرح های تشویقی فروش بصورت دوره ای

ما هم اکنون با توجه به شرایط اقتصادی کشور طرح های تشویقی فروش ویژه ای را به مشتریان ارائه می دهیم. طرح فروش نقدی با تخفیف های ویژه طرح های فروش اعتباری ( تقسیط ) با مدل دلخواه مشتریان طی 24 ماه از جمله فعالیت های گسترده در راستای بهبود و سهولت دسترسی مشتریان به محصولات عرضه شده در این شرکت می باشد.

افزایش طرح های پژوهشی در مپدا

شرکت داتیس امرتات با در اختیار داشتن پژوهشگاه مپدا در بخش های زیر ساختی و توسعه فناوری های پیشرفته نرم افزاری ، طی 12 ماه گذشته 4 محصول جدید را در آزمایشگاه های فناوری های پیشرفته خود آزمایش و آماده عرضه به بازار نموده است.

تولید نرم افزار های کاربر محور، نگاه دقیق به ظرفیت های فناوری اطلاعات کشور و طراحی و توسعه نیاز های آن بر مبنای فناوری های نوین و تحت وب و ... از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.

این شرکت در نظر دارد بودجه ای جدید را در نیمه دوم سال 1396 با موضوع منابع آبی و تولید آب شرب شیرین با فناوری های جدید و مبارزه با سرطان در پژوهشگاه خود اختصاص دهد.

افزایش برند های تحت پوشش

ما در تلاش هستیم بصورت مستمر با بهترین برند های جهانی برای حضور قانونی و رسمی در ایران مذاکره نماییم چرا که اعتقاد داریم با حضور قانونی و رسمی برند های جهانی حقوق مصرف کنندگان حفظ می شود، ارائه خدمات پس از فروش استاندارد، کالای با اصالت ، بهای مصرف کننده عادلانه و ... تنها بخشی از مزایای حضور قانونی و رسمی شرکت های جهانی می باشند، داتیس امرتات خود را متعهد می داند از کلیه ظرفیت های جهانی خود بخصوص در کشور هایی که دارای دفاتر مستقل می باشد مذاکراتی گسترده در راستای ورود برند های بزرگ جهانی به ایران داشته باشد.

سخن پایانی

ما بصورت مستمر در حال تلاش برای بهبود عملکرد و دستاور های شرکت می باشیم، حرکت قدرتمند بسوی اهدافی نظیر کیفیت بالای خدمات ، رضایت سراسری مصرف کنندگان و آسوده خاطری بیشتر مصرف کنندگان بخشی از برنامه های عملیاتی ما بوده و بصورت دائمی بروز می شود.

ما درست خلق کردن را آموخته ایم و در نتیجه به دور از هر گونه فضا سازی ها به سوی خلق بهترین تجربه ها برای مشتریان خود ادامه می دهیم.

 

این گزارش خلاصه شده است/ تهیه شده در تابستان 1396

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017