پروژه زمان

پروژه زمان

بصورت ساده زمان XAMAN اولین نرم افزار جامع یکپارچه امور مالی و اداری (ERP پایه) کاملا بومی تحت وب با زبان برنامه نویسی PHP  و تحت سیستم عامل های سرور Linux می باشد که مجموعه وسیعی از خدمات شامل حسابداری جامع، انبار، نرم افزار کنترل پروژه، اتوماسیون و .... را در اختیار شما قرار می دهد.

 

برای اولین بار یک سیستم جامع مالی و اداری قابلی اتصال ارتباطی کنترل شده بین بی شمار اصناف و شرکت ها را پدید می آورد .

 کلیه امور مالی و اداری شامل ، حسابداری شرکتی، سازمانی، سند ، انبار داری، اموال ، پرسنل حقوق دستمزد ، اتوماسیون ارتباطی جامع ، سامانه رهگیری ، فرم ساز برخط ، نظام جامع مالیاتی و سیستم جامع ارتباطی بین هزاران شرکت را پدید می آورد.

 بصورت ساده تر یک مدیر می تواند بدون داشتن هیچ علمی در لحظه کلیه شرکت خود را رصد کند ، نظیر تعداد پرسنل حاظر ، فروش ، سود زیان ، انبار داری ، مکاتبات و ... بین دفاتر خودش ارتباط جامع و بین همکاران استفاده کننده از سیستم یک شبکه ارتباطی اداری و مالی داشته باشد ، مثلا اگر شرکت A از این نرم افزار استفاده می کند و با شرکت B  همکار است به راحتی می تواند مکاتباتی تحت وب بصورت اتوماسیون با هم داشته و سند های اداری ، فاکتور ها درخواست و ... را بین هم مبادله نماید و هرکدام دسترسی کنترل شده خود را داشته باشند.

 سیستم کاملا تحت وب بوده ، قابلیت استفاده بدون سیستم عامل در تمامی رایانه های رومیزی ، سرور، لپ تاپ ، موبایل و تبلت را دارد.

 مطابقت سازی کامل با شبکه های داخلی، شبکه ملی اطلاعات، شبکه اینترانت و شبکه اینترنت را دارا می باشد.

 ما اعتقاد داریم یکپارچگی بی نظیر این نرم افزار در اتصال کلیه بخش های کلیدی سازمان و کنترل تمامی پروژه ها و ... قطعا یکی از مهمترین نرم افزار های دوره پس از تحریم ها در کشور خواهد بود.

 رشد سریع اقتصادی در سازمانها، نظارت شفاف بر کلیه نیرو ها و پروژه ها و صدها امکان بزرگ و کوچک دیگر باعث فرایند چابک سازی و استاندارد سازی سازمان ها ، شرکت ها و کسب  کار ها می گردد.

 طیف عظیمی از مشتریان نظیر کسب و کار های کوچک تا سازمانهای بزرگ هر کدام بنابر نیاز و تعداد کارمندان خود امکانات مورد نیاز خود را از  نرم افزار زمان انتخاب کرده و تنها بر اساس اندازه ی سازمان خود هزینه پرداخت می کنند.

 زمان دارای لایه های امنیتی برای جلوگیری از نفوذ و درج اطلاعات بوده و با تکنولوژی SSL  شرکت کومودو محافظت می شود و کلیه دسترسی های کوچک و بزرگ آن مدیریت شده و اطلاع رسانی های متنوعی را در اختیار مدیران قرار می دهد.

 این نرم افزار علاوه بر توسعه کسب و کار ، شفاف سازی و ... زمینه مناسبی برای صادرات نرم افزاری دارد چرا که نمونه های مشابه آن قیمت هایی در حدود 1میلیون دلار به بالا دارند، داتیس امرتات تا به امروز توانسته این نرم افزار را به سه شرکت خارجی رسما ( قرارداد رسمی مورد تایید دولت های طرف قرارداد) جمعا به ارزش حدود 600 هزار دلار منعقد نماید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017