پروژه زیرک

 

"زیرک" اولین پروژه بومی مدیریت کسب و کار تحت وب است که ابتدا با مشارک تیم آمریکایی بصورت مشترک آغاز شد سپس با انتقال کامل فناوری و توسعه آن توسط تیم ایرانی شرکت داتیس امرتات توسعه یافت.

زیرک هم اکنون با 95% پیشرفت بزودی وارد بازار می شود، این نرم افزار یک سیستم جامع کنترل پروژه از مدیریت اداری تا مدیریت مالی آن می باشد.

 ما زمانی زیرک را ساختیم که خودمان از عدم وجود چنین نرم افزاری رنج می بردیم، ما این ایده را از نو طراحی کردیم بر بزرگترین و پیشرفته ترین سرور ها قرار دادیم و آن را به مرور زمان پیاده سازی کردیم.

 قدرت پردازش بالا، کنترل دقیق پروژه ها، بومی سازی بر اساس نیاز های پروژه های ملی، دسترسی مدیریت شده به اسناد و .... از مزایای این سیستم می باشد.

زیرک به کسب و کار شما چابکی می دهد، سازمان شما را جوان می کند، روح یکپارچگی را بر آن می دمد  و می تواند تا 50% هزینه های سازمانی را کاهش دهد، هر مدیری را از آخرین روند پروژه های خود آگاه می سازد سازمانی منظم از مشتریان را در اختیار آنها قرار می دهد، کلیه پرسنل را یکپارچه کرده و حتی یک ثانیه هم از دست نمی دهد!

زیرک را برای این ساخته ایم که به شرکت های ایرانی این فرصت را دهیم تا راحتر وارد بازار رقابت شوند، چابک تر رقابت کنند و چشم انداز روشنی از اقتصاد و پیشرفت خود داشته باشند.

 

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017