مرکز توسعه پیشرفته بانکداری الکترونیکی

ایده راه اندازی این مرکز پس از بررسی ها و مقایسه سازی بانک های داخلی کشور همراه با نمونه های خارجی و بین المللی رخ داد.
بخش قابل توجهی از خدمات بانکداری الکترونیکی، همچون کیف پول الکترونیکی، پول الکترونیکی، استفاده از فناوری های پیشرفته پرداخت از طریق سخت افزار های دیوایس ها نظیر تکنولوژی NFC در بانکداری ما جای مانده است، گرچه فعالیت های مثبتی نیز در برخی موارد صورت پذیرفته، نظیر استفاده از بستر های NFC که بخشی از بانک ها بخصوص بانک های خصوصی سرمایه گذاری  در این خصوص نموده اند، اما همچنان ضعف هایی در خصوص این پیشرفت ها وجود دارد.
داتیس امرتات با مطالعه بخش های مختلف بانکداری الکترونیکی در نمونه های خارجی و تطابق با سیستم های بین المللی مشاوره بسیار گسترده با مدیران بانک های داخلی و خارجی بسته هایی را جهت توسعه نظام بانکداری الکترونیک به برخی بانک های کشور ارائه نموده است.
این بخش همچنین فعالیت مطالعاتی و زیرساختی خود را جهت همکاری های بیشتر در این بستر ادامه داده و بصورت مداوم در حال بروز رسانی اطلاعات و ارائه مشاوره می باشد.
یکی از حوزه های مورد مطالعه وسیع داتیس امرتات سیستم های بانکی تمام الکترونیک بخصوص بانکداری با پول الکترونیک می باشد، نمونه های مشابه این پژوهش ها Paypal می باشد، نمونه ای کامل و موفق در سطح بین المللی که توانسته ضمن جلب اطمینان مردم جهان بستری امن ، سریع و مطمئن را برای تجارت و حتی بانکداری شخصی ایجاد نماید، در کشور ایران نمونه های مشابه وجود نداشته و تنها  چند شرکت اقدام به کپی بسیار بسیار محدود که بیشتر با نام "درگاه واسط" می باشد فعالیتی انجام داده اند، که متاسفانه سطوح کیفیت خدمات دهی آنها ضعیف و اغلب نا مطمئن بوده تا جایی که در تابستان 1395 در اقدامی از سوی دادستانی تهران از فعالیت اغلب  آنها جلوگیری به عمل آمد.
علت اصلی آن هم عدم راه اندازی یک سیستم مدرن  مبتی بر بستر بانکی با حمایت بانک های عامل بوده است، وسعت خدمات دهی، کیفیت ارائه خدمات، زیرساخت های سرویس دهی، تعریف های صحیح  از اینگونه سرویس ها بقدری پیشرفته و پیچیده است که نیاز به پژوهش و ساخت یک چهارچوب قدرتمند و برنامه ریزی بلند مدت و سرمایه گذاری صحیح در بخش های مختلف این صنعت دارد.
شرکت داتیس امرتات در مرکز توسعه پیشرفته بانکداری الکترونیک اماده است مشاوره و پیاده سازی زیرساخت ها مورد نیاز این صنعت را در اختیار بانک های کشور قرار دهد.
اگر شما نیاز به خدمات ما در این صنعت دارید می توانید با ما تماس بگیرید:
مرکز تماس ما : 24544 و یا 02188628077
پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017