استودیو طراحی هلگر

استودیو طراحی هلگر، با همکاری بین المللی مهندسین زبده ایرانی و آلمانی تیم مونوکی شکل گرفت، هلگر با هدف ارائه خدمات نوین طراحی صنعتی، طراحی فضا، طراحی و معماری داخلی، چیدمان و دکوراسیون داخلی از سال 1393 بصورت مستقل آغاز به کار کرد.

مهندسین هلگر پروژه های طراحی و معماری داخلی منازل، فروشگاه ها و ... را از صفر تا تحویل نهایی به عهده گرفته و هر مرحله از پروژه را با برنامه ریزی قبلی و با طرح های سه بعدی با کارفرمایان هماهنگ کرده و بصورت مدرن پروژه را تکمیل می نمایند.

ارائه جدید ترین ایده ها همراه با نظر کارفرما، ایجاد و فاز بندی پروژه، انجام کلیه امور پروژه از طراحی تا پیاده سازی نهایی و استفاده از بهترین تیم های حرفه ای از دیگر دستاوردهای قابل ارائه تیم هلگر می باشد.

هلگر با شعار بهترین طراحی اما کمترین هزینه، با رویکردی اروپایی همراه با استاندارد های جهانی پروژه های داخل کشور را پیش میبرند.

رهبری تیم هلگر بصورت مشترک بر عهده محمد علمداری و اس براندهرم می باشد، محمد علمداری دانش آموخته رشته مهندسی معماری و مهندسی شهرسازی می باشد که دارای برد تخصصی طراحی داخلی از دانشگاه تهران و معماری داخلی از آکادمی داموس ایتالیا می باشد.

مهندس براندرهم یکی از حرفه ای ترین متخصصین معماری و معماری داخلی از کلن می باشد، وی دانش آموخته رشته مهندسی معماری با تخصص معماری داخلی می باشد، براندرهم طراح اختصاصی بسیاری از آثار فاخر شهر کلن و دیگر شهر های آلمان می باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017