واحد تولید و توسعه تلویزیون های عریض لمسی

درباره واحد

واحد تولید و توسعه تلویزیون های عریض هوشمند لمسی با مشارک یک کنسرسیوم مشترک و متشکل از شرکت داتیس امرتات یک شرکت آلمانی و یک شرکت چینی انجام می پذیرد.

این کنسرسیوم با هدف تولید مشترک در ایران و توسعه ورود فناوری آن به داخل ایران از مهر ماه 1394 ماموریت خود را آغاز کرد، قطعات این تلویزیون ها در چین، ژاپن، آلمان، ویتنام، هند، تایوان و ایران تولید می شود و در ایران به سفارش شرکت داتیس امرتات ساخته می شوند.

کاربری این تلویزیون ها که اصطلاحا به آن All in One TV (Full Touch)  گفته می شود شرکتی  و آموزشی می باشد.

 

درباره تلویزیون های هوشمند عریض لمسی

نمایشگر های عریض هوشمند آن دست از  نمایشگر ها هستند که با ابعاد بزرگ (50 اینچ) به بالا امکان استفاده ی آموزشی را برای مصرف کننده پدید می آورند.

این نمایشگر ها خود مجهز به یک کامپیوتر قدرتمند داخلی هستند که بر روی آن سیستم عامل های رایج نظیر ویندوز 10 (آخرین نسخه ویندوز) نصب می شود.

همچنین این نمایشگر ها  تمام لمسی و چند لمسی (Multi Touch  (بوده و به راحتی امکان استفاده بصورت تخته ی هوشمند  جهت تشریح و نوشتن را دارند، خروجی های یو اس بی، اچ تی ام ال  و امکان اتصال راحت به اینترنت خدماتی حیرت انگیز را به این نمایشگر می دهد.

این نمایشگر ها در کنار خود چاپگر برای چاپ جزوات نوشته شده در تخته و امکان ایمیل و ... هر جزوه را نیز دارند.

کامپیوتر داخلی آنها قابلیت ارتقاء نیز  داشته و به راحتی بروز می شوند.

نمایشگر با تکنولوژی منحصر به فرد LED ساخته شده و تصاویری 4K به نمایش می گذارند.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017