اعضای هیئت علمی

هیئت علمی و شورای عالی راهبردی

ناصر یزدانی – دکتری کامپیوتر از دانشگاه ایالتی اوهایو ایالات متحده آمریکا

ناصر یزدانی دانشیار دانشکده کامپیوتر دانشگاه تهران وی نقش کلیدی در مشاوره به اعضای تیم برنامه نویسی و توسعه نرم افزار زمان را دارد.

سید بهنام تیموریان – دکتری مهندسی صنایع تحلیل سیستم ها دانشگاه شیفلد انگلستان

بهنام تیموریان علاوه بر تخصص جامع بر علوم صنایع یکی از تحلیل گران حرفه ای سیستم های وابسته به صنایع است ، و پس از تحصیلات در انگلستان با بازگشت به ایران بیشتر زمان خود را به انتقال تجربیات و ارائه خدمات به صنایع کشور نمودن وی هم اکنون مشاوره بخش صنعتی نرم افزار می باشد.

سیروس معین زاد – دکتری مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت

معین زاد تجربیات ارزنده ای در زمینه علوم بانکی بخصوص فناوری های پیشرفته بانکی در کشور دارد، بخش عظیمی از توانمندی های بخش بانکی کشور در زمینه فناوری های بانکی در کشور مدیون تلاش های ایشان می باشد، سیروس معین زاد هم اکنون علاوه بر تدریس در دانشگاه مشاور عالی مدیرعامل های بانک ملت ایران، بانک رفاه ، بانک انصار می باشد و هدایت زیر ساخت های مالی بانکی در نرم افزار زمان را به عهده دارد.

بهرام وحیدی – دکتری زبان شناسی دانشگاه تهران لیسانس و فوق لیسانس حسابداری دانشگاه تهران

بهرام وحیدی به علت تحصیلات حسابداری تا مقطع فوق لیسانس با گرایش برنامه ریزی سیستم های مالی مشاور عالی دهها شرکت سرمایه گذاری می باشد، وی چندین سال استاد مهمان دانشگاه کالیفرنیا جنوبی نیز بوده است وی بیش از قریب به نیم قرن تلاش خستگی ناپذیری در صنعت تولید نرم افزار های مالی در ایران داشته است به جرئت می توان گفت وی پدر علم برنامه ریزی سیستم های مالی در ایران است وی هم اکنون مشاور عالی پژوهش، تولید و توسعه نرم افزار زمان می باشد.

علی اکبر منصوری – دکتری حقوق دانشگاه مسکو روسیه

منصوری با درجه استاد تمام حقوق در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، تجربیات ارزنده ایشان در امور حقوقی بخصوص حقوق بین الملل به عنوان رهبر تیم حقوقی شرکت در قرارداد های خارجی می باشد و سالها مدیر حقوق بین الملل در بسیاری از شرکت های بزرگ کشور بوده است.

سهیل شهیدی نژاد – دکتری مهندسی مکانیک تبدیل انرژی دانشگاه صنعتی شریف

سهیل شهیدی نژاد استاد دانشگاه منوتوا مونترال کانادا می باشد وی پژوهش های متعددی در خصوص نرم افزار های وابسته به صنایع و مکانیک دارد و همچنین یکی از مدیران فروش شرکت موفق شرکت های صنعتی بوده است ، و هم اکنون به علت تخصص در طراحی شبکه فروش به عنوان مشاوره شبکه فروش زمان مشاوره ارائه می دهد.

کریم کفاش ساعی – فوق لیسانس نرم افزار کامپیوتر صنعتی شریف

کفاش ساعی طراح اصلی سیستم های وزارت فناوری اطلاعات و شرکت همراه اول بوده است وی با کوله باری از تجربیات هم اکنون مشاور عالی شرکت در زمینه توسعه سیستم زمان می باشد.

Dr. Bao Bing Kui دکترای زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران

 

بائو هم اکنون علاوه بر مدیریت واحد آسیا شرقی شرکت در پکن می باشد مشاور عالی توسعه نرم افزار بر مبنای اصول اقتصادی و زیر ساختی چین بوده و تلاش می کند نرم افزار زمان را آماده عرضه به کشور های آسیای شرقی نماید دکتر بن کوئی سالها مترجم رسمی ریاست جمهوری چین نیز بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای شرکت داتیس امرتات محفوظ است All right reserved | Datis Emertat Co & Datis Emertat Brand| Copy right 2009 - 2017